خدمات کلینیک

 

کاشت مو روشی است برای جبران موهای از دست رفته. این روش کاملا ایمن بوده و بالای 95% موفقیت دارد.پس میتوان دلیل محبوبیت روز افزون این روش درمانی را فهمید.کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل همگی از یک قاعده ثابت پیروی میکنند که البته انجام صحیح و دریافت بهترین نتیجه بستگی بسیار زیادی به پزشک و کلینیک کاشت موی مورد نظرتان دارد.
روش های مختلفی برای مراقبت از پوست و حفظ شادابی و بازگرداندن جوانی به آن وجود دارد از تزریق چربی تا بوتاکس، انواع روش های لیفت و... همه و همه اگر زیر نظر یک پزشک مجرب و در کلنیک مجهز و پیشرفته انجام گیرد نتایج فوق العاده ای را به همراه خواهد داشت.
دلایل ریزش ریش
دلایل ریزش ریش
به طور متوسط یک ریش کامل حدود 30000 تار مو را در خود دارد و به عنوان بخشی از ریزش طبیعی، 50-150 تار موی ریش در یک روز می ریزد؛ اما دلایل دیگری برای ریزش ریش وجود دارند که طبیعی نیستند و نیاز به درمان دارند.
کاندیدای مناسب هایفوتراپی چه افرادی هستند؟
کاندیدای مناسب هایفوتراپی چه افرادی هستند؟
سفت کردن پوست توسط هایفوتراپی برای افرادی که دارای افتادگی خفیف تا متوسط پوست هستند بهترین نتیجه را دارد، بنابراین افرادی که آسیب پیشرفت ‌تری از خورشید یا افتادگی بیشتر پوست دارند به جلسات درمانی بیشتری از هایفو نیاز دارند. استفاده از هایفوتراپی محدود به سن خاصی نیست اما افراد بین 25 تا 50 سال با کمترین جلسات درمانی نتایج بهتری دریافت خواهند کرد.
مراقبت های قبل و بعد از کاشت ریش و سبیل
مراقبت های قبل و بعد از کاشت ریش و سبیل
مراقبت های قبل و بعد از کاشت ریش و سبیل کلید موفقیت پیوند است، هر فرد با توجه به شرایط خود دستورهایی را برای پیروی از پزشک دریافت می کند، اما روند این مراقبت ها معمولاً به یک شکل می باشد.